musclemecca bodybuilding forums does not sell or endorse any bodybuilding gear, products or supplements. Musclemecca has no affiliation with advertisers; they simply purchase advertising space here. If you have questions go to their site and ask them directly. Advertisers are responsible for the content in their forums. DO NOT SELL ILLEGAL PRODUCTS ON OUR FORUM
20 lbs raw ground turkey 50$
5lb jug of whey protein 14$
25lb carrots for juicer 12$
3-bundles kale for juicer 3$
10lbs apples 10$
7-boxes brown rice 16$
3- cans of peanuts unsalted 6$
around 100- 110$ a week sometimes i buy more sometimes i buy less.
I dont spend much maybe 15 bucks a week one chicken that I cook on a george foreman. I eat at the dining halsl which suck this year. last year I usually ate turkey and eggs and they dont even have that this year.
This site uses cookies to help personalise content, tailor your experience and to keep you logged in if you register.
By continuing to use this site, you are consenting to our use of cookies.